İmar Haber

Kısıtlamadan muaf olan sabuncular üretime devam ediyor

KİLİS’TE SABUN İMALATI YAPAN MEHMET KEÇİK, KISITLAMADAN MUAF OLDUKLARINI, BU İMKANI VEREN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİKLERİNİ İFADE ETTİ

Kısıtlamadan muaf olan sabuncular üretime devam ediyor
Google News
06 Aralık 2020 - 12:15

Kilis’te, kısıtlamadan muaf olan sabuncular, pandemi döneminde de üretime devam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar.

Kilis’te sabun imalatı yapan Mehmet Keçik, Kısıtlamadan muaf olduklarını bu imkanı veren herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, “Geleneksel yöntemlerle zeytinyağından sabun üretiyoruz. Kilis bilindiği üzere zeytin ve üzüm üretiminin yapıldığı bir şehirdir. Zeytinyağı ile sabun bilindiği üzere korona virüs döneminde iyi bir safhada duruyor. Soğuk sıkım zeytinyağını hem kendimiz imal ediyoruz. Hemde sabunu da kendimiz üretiyoruz. Bir çok çeşitli sabun üretiyoruz. Tamamen zeytinyağlıdır. Ardıç katranlı, Türk kahveli, limonlu, ballı, gıttım, defne, sade başta olmak üzere her türlü sabun üretiyoruz. Üretmek her şeyden önce geliyor. Tüketiyoruz, sürekli bu nedenle üretmek gerekiyor. Ürettiğimiz zaman hem devletimiz için hem milletimiz için daha iyi olacaktır. Sokağa çıkma yasağında devletimiz bize üretim yapmamıza izin verdi. Üretim yapın biz sizin yanınızdayız dedi, bizde devletimize, milletimize destek olmak için üretiyoruz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları