KO-MEK Sepeti'nden dijital pazara hızlı giriş | 21 Nisan 2024İmar Haber

21 Nisan 2024 - 21:26

KO-MEK Sepeti’nden dijital pazara hızlı giriş

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN BAŞLATTIĞI DİJİTAL İSTİHDAM HAMLESİNİN İLK İL DIŞI SİPARİŞİ KAHRAMANMARAŞ’TAN GELDİ.

KO-MEK Sepeti’nden dijital pazara hızlı giriş
Son Güncelleme :

22 Aralık 2020 - 11:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ko-mek-sepetinden-dijital-pazara-hizli-giris/43333/" title="facebook">

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Dijital İstihdam Hamlesinin ilk il dışı siparişi Kahramanmaraş’tan geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kurslarında eğitim alan kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin satışa sunulduğu KO-MEK Sepeti, dijital pazara hızlı giriş yaptı. Geçen hafta hizmete giren alışveriş sitesini Kocaeli’nin yanı sıra Türkiye’nin farklı illerinde yaşayan vatandaşlar takibe aldı. Sitenin ilk il dışı siparişi ise Kahramanmaraş’tan geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın projesi olan KO-MEK Sepeti, geçtiğimiz hafta yapılan basın toplantısı ile e-ticaret hayatına katıldı. Dijital istihdam hamlesi haline gelen KO-MEK Sepeti, ticaret hayatına adım atar atmaz büyük ilgi gördü.

KO-MEK Sepeti’nin ilk siparişi ise Kahramanmaraş’tan geldi. Site, henüz basın toplantısı ile tanıtım aşamasında iken, Kahramanmaraş’tan ilk siparişin geldiği belirlendi. Sipariş edilen bir çift patik KO-MEK Sepetinin ilk satışı olarak kayıtlara geçti. Sipariş vakit kaybedilmeden hazırlanarak, güvenli bir şekilde Kahramanmaraş’a doğru yola çıktı.