MUSKİ, Yatağan'da içme suyu yenileme çalışmalarını sürdürüyor | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 10:05

MUSKİ, Yatağan’da içme suyu yenileme çalışmalarını sürdürüyor

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YATAĞAN İLÇESİNDE ATATÜRK VE YENİ MAHALLELERİNDE İÇME SUYU HAT YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR.

MUSKİ, Yatağan’da içme suyu yenileme çalışmalarını sürdürüyor
Son Güncelleme :

09 Aralık 2020 - 14:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/muski-yataganda-icme-suyu-yenileme-calismalarini-surduruyor/33209/" title="facebook">

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahallelerde içme suyu çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Yatağan ilçesi Atatürk Mahallesinde içme suyu hattı yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında MUSKİ ekipleri Atatürk Mahallesi’nde bulunan 215. Ve 219. Sokaklarda içme suyu hatlarını yenileyerek vatandaşların su ihtiyaçlarını kesintisiz olarak sağlamalarını amaçlıyor.

İnönü Bulvarı’nda içme suyu ve abone hattı çalışmaları tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Yatağan ilçesinde vatandaşların su ihtiyaçlarını kesintisiz sağlamaları için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Son olarak Yeni Mahallede bulunan İnönü Bulvarına bağlı Cumhuriyet ve Şadi Özcan Caddeleri arasında çalışma yürüten ekipler, bölgede içme suyu ve abone hattı yenileme çalışmalarını tamamladı.