Nazilli-Beydağ yolu ulaşıma kapatıldı | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 15:55

Nazilli-Beydağ yolu ulaşıma kapatıldı

AYDIN’DA DÜNDEN BERİ ETKİLİ OLAN SOĞUK HAVA VE YÜKSEK KESİMLERDEKİ KAR YAĞIŞI HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ. SABAH SAATLERİNDEN İTİBAREN BUZLANMA VE KAR YAĞIŞI DOLAYISIYLA NAZİLLİ-BEYDAĞ YOLU ZİNCİRSİZ ARAÇLARIN GEÇİŞİNE KAPATILDI.

Nazilli-Beydağ yolu ulaşıma kapatıldı
Son Güncelleme :

18 Ocak 2021 - 12:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/nazilli-beydag-yolu-ulasima-kapatildi/60907/" title="facebook">

Aydın’da dünden beri etkili olan soğuk hava ve yüksek kesimlerdeki kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Sabah saatlerinden itibaren buzlanma ve kar yağışı dolayısıyla Nazilli-Beydağ yolu zincirsiz araçların geçişine kapatıldı.

Aydın’ın yüksek kesimlerinden dünden itibaren etkili olan kar yağışı sonrası gece hava sıcaklığı eksi 10 dereceye kadar düştü. Sabah saatlerinde Nazilli-Beydağ karayolunda oluşan buzlanma nedeniyle jandarma ekipleri Nazilli Aksu Köyü civarında yolu kesti. Zincirsiz araçların geçişine izin verilmeyen bölgede uzun araç kuyrukları oluştu. Bölgede kar yağışı ve kış şartlarının etkili olduğu belirtildi.