Osmaniye'de filyasyon ekiplerine sıcak çorba | 12 Haziran 2024İmar Haber

12 Haziran 2024 - 19:14

Osmaniye’de filyasyon ekiplerine sıcak çorba

OSMANİYE’DE PANDEMİ DÖNEMİNDE TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN KORONA VİRÜSLE MÜCADELE EDEN FİLYASYON EKİPLERİNE SICAK ÇORBA İKRAM EDİLİYOR.

Osmaniye’de filyasyon ekiplerine sıcak çorba
Son Güncelleme :

25 Kasım 2020 - 15:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/osmaniyede-filyasyon-ekiplerine-sicak-corba/24613/" title="facebook">

Osmaniye’de pandemi döneminde toplum sağlığı için korona virüsle mücadele eden filyasyon ekiplerine sıcak çorba ikram ediliyor.

Osmaniye’de havaların soğumasıyla birlikte Covid-19 ile mücadele eden filyasyon ekiplerine her sabah sıcak çorba ikram edilmeye başlandı. Vatandaşların sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Kadir Kara, “Hemşerilerimizin sağlığı için gece gündüz mücadele eden filyasyon ekiplerimize her sabah çorba ikramında bulunmaya başladık. Bu sıkıntılı süreçte canla başla fedakârca iradelerini ortaya koyan sağlık çalışanlarımızın çalışmaları takdire şayandır. Kendilerine üstün başarılar dilerken özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte savaşıyoruz, inşallah birlikte başaracağız” diye konuştu.

Belediye tarafından kurulan çadırda sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak çorba ikramı yapılıyor.