Polisin sırtında taşıdığı yaşlı kadın, "Adımlarınıza kurban olurum" | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 09:56

Polisin sırtında taşıdığı yaşlı kadın, “Adımlarınıza kurban olurum”

ÇORUM’DA RAHATSIZLANARAK HASTANEYE GİDEN VE TEDAVİSİNİN ARDINDAN 5’İNCİ KATA KADAR BİR POLİS MEMURUNUN SIRTINDA ÇIKARILAN 85 YAŞINDAKİ MÜZEYYEN KAHRAMANTEKİN, “ADIMLARINIZA KURBAN OLURUM YAVRULARIM BENİM. ACILAR GÖRMEYİN” DİYEREK POLİSLERE DUA ETTİ.

Polisin sırtında taşıdığı yaşlı kadın, “Adımlarınıza kurban olurum”
Son Güncelleme :

23 Aralık 2020 - 13:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/polisin-sirtinda-tasidigi-yasli-kadin-adimlariniza-kurban-olurum/43865/" title="facebook">

Çorum’da rahatsızlanarak hastaneye giden ve tedavisinin ardından 5’inci kata kadar bir polis memurunun sırtında evine çıkarılan 85 yaşındaki Müzeyyen Kahramantekin, “Adımlarınıza kurban olurum yavrularım benim. Acılar görmeyin” dedi.

Çorum’da yaşlı kadına karşı yaptığı örnek davranışla gönülleri fetheden polis memuru Hasan Başpınar ve ekip arkadaşı Mehmet Çoban, 85 yaşındaki Müzeyyen Kahramantekin’i ziyaret etti. Gece kendisini adresine götüren ve 5’inci kata kadar sırtında taşıyan ekipleri karşısında gören Müzeyyen Kahramantekin, duygu dolu anlar yaşadı.

“Kurban olurum ben size yavrum” diye duygularını dile getiren Kahramantekin, “Adımlarınıza kurban olurum yavrularım benim. Beni nasıl getirdiniz? Unutmadım. Unutmuyorum da. Allah’ım üçünüze de hacı olmayı nasip etsin. Hakkınızı helal edin yavrum. Gece nasıl getirdiniz? Allah çoluğunuzla çocuğunuzla gülmeyi nasip etsin. Acılar görmeyin. Gece beni beklediniz. Allah sizlerden razı olsun. Allah sizi düşmanlardan korusun. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin” ifadelerini kullandı.

Müzeyyen nine ile bir süre sohbet eden polis memurları ise, “Anne nasılsın? Herkes senin evladın polisler olarak. Bizler senin evladınız. Ne zaman bir ihtiyacın olduğunda bizi ararsanız yardımcı olurlar” ifadelerini kullandı.

“Teşekkür etmek için emniyete gelecektik”

Müzeyyen Kahramantekin’in kızı Leyla Kılıç ise “Evladım size teşekkür etmek için Emniyet Müdürlüğü’ne gelecektik. Allah razı olsun. Nasıl çıkardınız annemi sırtınızda? Annemle o kadar ilgilenmişsin ki anlatamam” diye konuştu.