Sokaklarda sessizlik hakim | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 04:58

Sokaklarda sessizlik hakim

ÇİN HALK CUMHURİYETİNDEN BÜTÜN DÜNYAYA YAYILDIKTAN SONRA DÜNYANIN BAŞINA BELA OLAN KORONAVİRÜS SALGININI DURDURMAK İÇİN ÜLKE GENELİNDE SIKI TEDBİRLER UYGULANIYOR.

Sokaklarda sessizlik hakim
Son Güncelleme :

19 Aralık 2020 - 18:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sokaklarda-sessizlik-hakim/41261/" title="facebook">

Sokağa çıkma kısıtlaması ile Tekirdağ sokaklarında sessizlik hakim. İstanbul Çanakkale yolu ise en sakin günlerini geçiriyor.

Çin Halk Cumhuriyetinden bütün dünyaya yayıldıktan sonra dünyanın başına bela olan korona virüs salgınını durdurmak için ülke genelinde sıkı tedbirler uygulanıyor. Ülke genelinde hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması ile birlikte şehirler en ıssız günlerini yaşıyor. Kısıtlama nedeniyle Tekirdağ sokaklarında da sessizlik hakim. Daha önce yoğun olarak kullanılan İstanbul-Çanakkale yolu da kısıtlama nedeniyle en sakin günlerini geçiriyor.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri kent genelinde devriye faaliyetlerini atarak, kısıtlamaların ihlal edilmemesi için gerekli önlemleri alıyor.