Tepebaşı okul öncesi eğitimleri çevrimiçi ortama taşıdı | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 03:42

Tepebaşı okul öncesi eğitimleri çevrimiçi ortama taşıdı

TEPEBAŞI BELEDİYESİ, ÇOCUKLAR İÇİN HER YIL DÜZENLEDİĞİ OKUL ÖNCESİ EĞİTİMLERİNİ BU SENE KORONA VİRÜS DOLAYISIYLA ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİYOR. OKUL ÖNCESİ EĞİTİMLERİ, BELEDİYENİN SOSYAL MEDYA HESABINDAN İZLENEBİLİYOR.

Tepebaşı okul öncesi eğitimleri çevrimiçi ortama taşıdı
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 16:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/tepebasi-okul-oncesi-egitimleri-cevrimici-ortama-tasidi/25405/" title="facebook">

Tepebaşı Belediyesi, çocuklar için her yıl düzenlediği okul öncesi eğitimlerini bu sene Korona virüs dolayısıyla online olarak gerçekleştiriyor. Okul öncesi eğitimleri, belediyenin sosyal medya hesabından izlenebiliyor.

Tepebaşı Belediyesi, çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği eğitimlerine devam ediyor. Eğitim çalışmaları bu yıl Korona virüs önlemleri çerçevesinde sanal ortamda gerçekleştiriliyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan eğitimler arasında 3-4 yaşındaki çocuklar için oyun grubu, 6 yaş üzeri çocuklar için sihirli deneyler ve resim, 7 yaş üzeri çocuklar için satranç ile jimnastik ve yoga yer alıyor. Videolarda uzman eğitmenler tarafından çocukların beceri ve zeka gelişimine katkı sağlayacak metotlar eşliğinde içerikler sunuluyor.