Vali Dağlı'dan vatandaşa 'tedbir' çağrısı | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 15:12

Vali Dağlı’dan vatandaşa ’tedbir’ çağrısı

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARININ KORONA VİRÜSÜNDE VAKA SAYILARINI DÜŞÜRMEK İÇİN ETKİLİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN SAMSUN VALİSİ DR. ZÜLKİF DAĞLI, KISITLAMA SONRASINDA DA SICAK HAVAYA ALDANMAYARAK TEDBİRLERE RİAYET EDİLMESİ İÇİN VATANDAŞA ÇAĞRI YAPTI.

Vali Dağlı’dan vatandaşa ’tedbir’ çağrısı
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 19:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/vali-daglidan-vatandasa-tedbir-cagrisi/50959/" title="facebook">

SAMSUN (İHA) – Sokağa çıkma kısıtlamalarının korona virüsünde vaka sayılarını düşürmek için etkili olduğunu söyleyen Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, kısıtlama sonrasında da sıcak havaya aldanmayarak tedbirlere riayet edilmesi için vatandaşa çağrı yaptı.

Vali Dağlı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Korona virüsüyle mücadele kapsamında bu hafta yılbaşını da kapsayacak şekilde uyguladığımız 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasını, gönülden ve hassasiyetle kurallara riayet ederek verdiğiniz katkı sayesinde başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Vaka sayıları ve hastanelerimizin yükünün azaltılması noktasında önümüzdeki günlerde çokça faydasını göreceğimizi düşündüğüm bu kısıtlama süresince elde ettiğimiz kazanımları, hava sıcaklıklarının yüksek seyretmesinin de etkisiyle hafta içi rehavete kapılarak heba etmeyelim. Sağlık çalışanlarımız ve kolluk kuvvetlerimiz başta olmak üzere, kısıtlama süresince hepimizin sağlığı ve güvenliği için özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm görevlilerimize teşekkür ediyor, herkese sağlıklı günler diliyorum” dedi.