Vali Masatlı, engelliler için mavi kapak toplayan Damlar kardeşleri kutladı | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 04:14

Vali Masatlı, engelliler için mavi kapak toplayan Damlar kardeşleri kutladı

13 YAŞINDAKİ NAZLI, 10 YAŞINDAKİ MEHMET VE 8 YAŞINDAKİ ÖMÜR DAMLAR KARDEŞLERLE BİR ARAYA GELEN VALİ MASATLI, BİNLERCE MAVİ KAPAK TOPLAYARAK GÖSTERDİKLERİ HASSASİYETLERİ İÇİN KENDİLERİNİ TEBRİK ETTİ.

Vali Masatlı, engelliler için mavi kapak toplayan Damlar kardeşleri kutladı
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 11:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/vali-masatli-engelliler-icin-mavi-kapak-toplayan-damlar-kardesleri-kutladi/51181/" title="facebook">

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Gümüşhacıköy ilçesinde başlattıkları mavi kapak toplama kampanyasıyla engelli bireylerin tekerlekli sandalye ihtiyacına yönelik anlamlı bir çalışma yapan 3 kardeşi kutladı.

13 yaşındaki Nazlı, 10 yaşındaki Mehmet ve 8 yaşındaki Ömür Damlar kardeşlerle bir araya gelen Vali Masatlı, binlerce mavi kapak toplayarak gösterdikleri hassasiyetleri için kendilerini tebrik etti.

Nazlı ve kardeşleri, her gün çevrim içi gerçekleştirilen derslerine katılıp ödevlerini de yaptıktan sonra anne ve babasından izin alıp dışarıya çıkarak kampanyalarını anlatan broşürleri esnaflarla vatandaşlara dağıtıyor. Sosyal medyada yapılanları gören hayırseverlerin de ilgi gösterdiği kampanya kapsamında 7 tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.