Vali Yılmaz: "Hizmete giren ambulanslarla acil sağlık hizmeti daha da güçlendi" | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 09:19

Vali Yılmaz: “Hizmete giren ambulanslarla acil sağlık hizmeti daha da güçlendi”

OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ, SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE TAHSİS EDİLEN AMBULANSLARIN HİZMETE GİRMESİYLE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİNİN DAHA DA GÜÇLENDİĞİNİ SÖYLEDİ

Vali Yılmaz: “Hizmete giren ambulanslarla acil sağlık hizmeti daha da güçlendi”
Son Güncelleme :

02 Ocak 2021 - 12:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/vali-yilmaz-hizmete-giren-ambulanslarla-acil-saglik-hizmeti-daha-da-guclendi/49753/" title="facebook">

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis edilen ambulansların hizmete girmesiyle acil sağlık hizmetlerinin daha da güçlendiğini söyledi.

Vali Erdinç Yılmaz, ziyaretleri kapsamında 112 Komuta Merkezi ve Merkez 6 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret etti. Sağlık personeli ile bir sohbet eden Yılmaz’a, daha sonra Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen tam donanımlı ambulanslarla ilgili bilgiler verdi.

Ziyaretinin ardından konuşan Vali Yılmaz, “Sağlık personellerimizle bir sohbet ettik. Ardından ilimize tahsis edilen tam donanımlı 6 yeni ambulans ile 1 yeni doğan ambulans araçları hakkında bilgiler aldık. Sağlık Bakanlığımız tarafından tahsis edilen ambulanslarında hizmete girmesiyle acil sağlık hizmetleri daha da güçlendi. Ambulansların ilimizce hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.