Yollar buz tuttu, vatandaşın imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 17:41

Yollar buz tuttu, vatandaşın imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti

AYDINLILARIN DONDURUCU SOĞUK İLE MÜCADELESİ SÜRÜYOR. AYDIN’DA YOLLAR BUZ TUTTU SÜRÜCÜLERİN İMDADINA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETİŞTİ.

Yollar buz tuttu, vatandaşın imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti
Son Güncelleme :

20 Ocak 2021 - 10:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yollar-buz-tuttu-vatandasin-imdadina-aydin-buyuksehir-belediyesi-yetisti/62218/" title="facebook">

Aydınlıların dondurucu soğuk ile mücadelesi sürüyor. Aydın’da yollar buz tuttu sürücülerin imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti.

Aydın’da son bir kaç gündür gece ve sabaha karşı termometreler eksi dereceleri gösterdi. Sıcaklık değerlerinin eksiye düşmesi ile birlikte Aydın’ın bazı bölgelerinde buzlanma meydana geldi. Özellikle Efeler ilçesi Zafer Meydanı’nda oluşan buzlanma sürücülere zor anlar yaşattı. Otomobil trafiğinin yoğun olduğu Zafer Meydanı’nda oluşan buz tabakası dolayısıyla yayalar kaldırımda yürümekte zorluk çekerken, otomobiller de buzda kaymaya başladı. Olası bir kazanın önüne Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri geçti. Yolda tuzlama çalışması yapan ekipler kısa sürede sorunu giderdi.