20 bin Fidan ve 30 bin Süs Bitkisi Toprakla Buluştu | 19 Haziran 2024İmar Haber

19 Haziran 2024 - 03:47

20 bin Fidan ve 30 bin Süs Bitkisi Toprakla Buluştu

AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ZEYBEK’İN TALİMATLARI İLE PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ ERENLER MAHALLESİNDE BULUNAN ŞEHİT MEHMET SAĞLAM PARKINI AĞAÇLANDIRMAYA BAŞLADI.

20 bin Fidan ve 30 bin Süs Bitkisi Toprakla Buluştu
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 15:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/20-bin-fidan-ve-30-bin-sus-bitkisi-toprakla-bulustu/23650/" title="facebook">

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları ile park bahçeler müdürlüğü ekipleri Erenler mahallesinde bulunan Şehit Mehmet Sağlam Parkını ağaçlandırmaya başladı.

Kasım ayı içerisinde fidan dikim çalışmalarını sürdüren park bahçeler müdürlüğü ekipleri, park ve mesire alanlarında çalışmalarını sürdürüyor. Erenler mahallesinde bulunan Şehit Mehmet Sağlam parkına fidan diken ekipler, çam, sedir ve ıhlamur ağaçlarını toprakla buluşturdu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şuana kadar park ve mesire alanlarında 20 bin fidan ve 30 bin süs bitkisi dikti. Hava şartlarının el verdiği süre içerisinde ekipler, şehirdeki park ve mesire alanlarına fidan ve ağaçlandırma çalışmalarına devam edeceği bildirdi.