2020 yılında dini hizmetlere Melikgazi desteği | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 03:39

2020 yılında dini hizmetlere Melikgazi desteği

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, MELİKGAZİ BELEDİYESİ OLARAK İL MÜFTÜLÜĞÜNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN YATIRIM VE HİZMETLERE DE DESTEK OLDUKLARINI BU AMAÇLA BİRÇOK YENİ CAMİ, 2 KUR’AN KURSU İNŞA ETTİKLERİNİ, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

2020 yılında dini hizmetlere Melikgazi desteği
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 13:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/2020-yilinda-dini-hizmetlere-melikgazi-destegi/50508/" title="facebook">

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi olarak İl Müftülüğünce gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlere de destek olduklarını bu amaçla birçok yeni cami, 2 Kur’an Kursu inşa ettiklerini, bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Dini hizmet ve tesislere yapılan çalışmalar ile Melikgazi Belediyesi olarak örnek gösterildiklerini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “2020 yılı içerisinde Melikgazi ilçede yer alan 4 cami inşaatı, 5 cami de WC ve abdesthane inşası, 1 camide halı yenilenmesi, 2 Kur’an Kursu inşası ve 3 Kuran Kursu ve 5 camide tadilat çalışması, 10 camide çevre düzenlemesi ve tüm camilerin genel temizlik ve bakımı yapılmıştır. Belediye olarak kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan yatırım ve hizmetler ilçemizin din hizmetlerine katkı sağlamaktadır“ dedi.

Melikgazi ilçesinde dini tesislere yapılan yatırımların 2021 yılında da gerçekleştirileceğini belirten Başkan Dr. Palancıoğlu, eğitime, sağlığa ve camilere verilen hizmet ve desteklerin artırılarak devam edeceğini sözlerine ekledi.