AK Gençlik Adapazarı teşkilatı vefa destek grubunda görev aldı | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 20:35

AK Gençlik Adapazarı teşkilatı vefa destek grubunda görev aldı

AK PARTİ ADAPAZARI İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI EFE KUŞDİLİ VE YÖNETİMİ ADAPAZARI VEFA DESTEK GRUBUNDA GÖNÜLLÜ OLARAK GÖREV ALARAK VATANDAŞLARI KARANTİNA GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMADI.

AK Gençlik Adapazarı teşkilatı vefa destek grubunda görev aldı
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 13:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ak-genclik-adapazari-teskilati-vefa-destek-grubunda-gorev-aldi/51393/" title="facebook">

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve yönetimi Adapazarı Vefa Destek grubunda gönüllü olarak görev alarak vatandaşları karantina günlerinde yalnız bırakmadı.

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, Adapazarı Vefa Destek grubuna gönüllü olarak görev aldı. İlçe genelinde karantinada bulunan aileleri ziyaret eden Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve yönetimi, kısıtlama günlerinde evlerinden çıkamayan vatandaşları da yalnız bırakmadı. Birçok adresi gezen ekipler, ailelerin ihtiyaç ve sağlık durumları hakkında bilgiler aldı. Karantina süreci hakkında vatandaşlardan tek tek bilgi alan AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, “İnşallah bu zorlu günleri en kısa zamanda birlik içerisinde atlatacağız” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.