Akdeniz'de Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi başlıyor | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 10:00

Akdeniz’de Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi Başlıyor

AKDENİZ BELEDİYESİ İLE MERSİN ÜNİVERSİTESİ GENÇ GİRİŞİMCİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İŞBİRLİĞİ İLE “UYGULAMALI E-TİCARET EĞİTİMİ” DÜZENLENİYOR. ETKİNLİK, KENDİ İŞİNİ KURMAK VE GELİŞTİRMEK İSTEYEN ENGELLİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE HERKESE AÇIK OLACAK.

Akdeniz’de Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi Başlıyor
Son Güncelleme :

10 Aralık 2020 - 16:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/akdenizde-uygulamali-e-ticaret-egitimi-basliyor/33870/" title="facebook">

Akdeniz Belediyesi ile Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile “Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi” düzenleniyor. Etkinlik, kendi işini kurmak ve geliştirmek isteyen engelliler başta olmak üzere herkese açık olacak.

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğinde “Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri” kapsamında, “Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi” düzenleniyor. “E- ticarete engel yok. Bir gün değil, her gün birlikteyiz” sloganıyla hayata geçirilecek eğitim online olarak gerçekleştirilecek.

Bu akşam saat 19.00’da başlayacak olan eğitimde, “E- Ticarete Giriş, Web Sitesi Kurma, Ürün Sunumu ve Sipariş Sistemi” konuları yer alıyor. ’E-ticarete Engel Yok’ eğitimine dileyen herkes katılabilecek. Eğitime katılmak isteyenler, https://forms.gle/bWrsoFiuqNW1G5tL7 adresine girip, linki tıklayarak gelen formu doldurup başvurularını yapabilecekler.

“E-ticaret dünyasını keşfedin”

Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, kendi işini kurmak veya geliştirmek isteyen herkesi, özellikle de kadınları uygulamalı e-ticaret eğitimine katılmaya, dijital pazarlama imkanlarını keşfetmeye davet etti. Başkan Gültak, “Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde gerçekleşen bu etkinlik büyük önem taşıyor. Bu eğitimden mahalle evlerimizde mesleki eğitim ve beceri kursları alan bu kadınlar da faydalanabilecek. Bu eğitim, yeni meslekler edinmenin yanında, katılımcının kişisel gelişimine de katkı sunacak. Uygulamalı e-ticaret eğitimi, başta engelli vatandaşlarımız olmak üzere dijital platformda kendi işini kurmak veya geliştirip tüm ülkeye ve dünyaya açılmak isteyen herkese açık olacak” dedi.