İmarhaber

Aksaray’da fırınlar denetleniyor

AKSARAY BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’İN TALİMATLARI DOĞRULTUSUNDA ŞEHİR GENELİNDE HİZMET VEREN FIRINLARI VE UNLU MAMUL ÜRETİMİ YAPAN İŞLETMELERİ DENETLEDİ.

Aksaray’da fırınlar denetleniyor
Google News
20 Ocak 2021 - 14:40

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda şehir genelinde hizmet veren fırınları ve unlu mamul üretimi yapan işletmeleri denetledi.

Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde işletmelerin hijyen durumları ve üretilen ürünlerin gramajları kontrol edildi, korona virüs tedbirlerinin uygulanıp uygulanmadığına bakıldı. Şehir genelinde fırınlarda yapılan denetimlerde, çalışanların maske ve eldiven kullanıp kullanmadığı kontrol edildi. Ayrıca üretilen ürünlerin gramajlarını ölçen görevliler, sonrasında üretim bölümlerini kontrol etti.

Halk sağlığını korumak amacı ile denetimlerin yıl boyunca süreceğini ifade eden Aksaray Belediyesi yetkilileri, denetim yapılan iş yerlerinde iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, çalışanların kılık kıyafetleri, fırınların temizliği, hammaddelerin saklanma şartları, ürünlerin son kullanma tarihleri ve gramajlarının kontrol edildiğini kaydetti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları