AKUT'tan Eskişehir OSB'ye ziyaret | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 09:33

AKUT’tan Eskişehir OSB’ye ziyaret

AKUT EKİBİ, ESKİŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ ZİYARET ETTİ.

AKUT’tan Eskişehir OSB’ye ziyaret
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 13:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/akuttan-eskisehir-osbye-ziyaret/31297/" title="facebook">

Türkiye’nin ilk gönüllü arama kurtarma derneği olan AKUT, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ni (EOSB) ziyaret etti.

AKUT Genel Başkanı Recep Şalcı, Eskişehir Ekip Lideri Mete Kızıl ve beraberindeki AKUT yetkilileri, Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Şalcı, AKUT’un çalışmaları hakkında bilgi verdi. Eskişehir’in desteğini her zaman yanlarında gördüklerini aktaran Şalcı, şehirdeki kurumlarla koordineli hareket ettiklerini ifade etti.

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli ise, AKUT’un Türkiye’nin önemli bir sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu ve üstlendiği misyon gereği çok önemli bir yerde olduğunu söyledi. Kurum olarak sağlık çalışanları, arama kurtarma ekiplerinin her zaman yanında olduklarını aktaran Küpeli, AKUT ile çeşitli konularda iş birliğine hazır olduklarını belirtti. Küpeli, ziyaretlerinden dolayı AKUT Genel Başkanı Recep Şalcı, Eskişehir Ekip Lideri Mete Kızıl ve beraberindeki AKUT yetkililerine teşekkür etti.