Alanya'da cadde ve sokaklar mikronsis ile temizleniyor | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 08:43

Alanya’da cadde ve sokaklar mikronsis ile temizleniyor

ALANYA BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA ALINAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA DA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. ARA SOKAKLAR DAHİL OLMAK ÜZERE MİKRONSİS ARACIYLA GÜL KOKULU DEZENFEKTE İŞLEMİ YAPIYOR.

Alanya’da cadde ve sokaklar mikronsis ile temizleniyor
Son Güncelleme :

20 Aralık 2020 - 15:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/alanyada-cadde-ve-sokaklar-mikronsis-ile-temizleniyor/41949/" title="facebook">

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlamasında da çalışmalarına devam ediyor. Ara sokaklar dahil olmak üzere mikronsis aracıyla gül kokulu dezenfekte işlemi yapıyor.

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çalışmalarına kesintisiz devam ediyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında hafta sonları için alınan sokağa çıkma kısıtlamasında da mesailerine devam eden ekipler, hem sokak temizliklerini hem de dezenfeksiyon görevlerini aksatmadan sürdürüyor. Ekipler, hafta sonları Alanya merkez otogar bölgesinden başlayarak Sugözü, Oba, Tosmur güzergahlarında ara sokaklar dahil olmak üzere mikronsis aracıyla gül kokulu dezenfekte işlemi yapıyor.

“Tüm sokaklar dezenfekte edilecek”

Çalışmalara ilişkin bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yapmış olduğumuz dezenfekte işlemleri insan sağlığı için önlem niteliğindedir. Sokağa çıkma kısıtlaması olan günlerde sokakları dezenfekte işlemleri bir program dahilinde ve insan sağlığı etkilenmeden yapılmaya devam edecektir. Dezenfeksiyon işlemlerimizin her ne kadar insan sağlığına zararı bulunmasa da vatandaşımıza ve trafik akışına rahatsızlık vermemek adına hafta sonları devam ediyoruz” dedi.