Alanya'da tarihi sessizlikte sahiller turistlere kaldı | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 03:43

Alanya’da tarihi sessizlikte sahiller turistlere kaldı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA UYGULANAN 56 SAATLİK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İKİNCİ GÜNÜNDE DE TARİHİ BİR SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ. CADDE İLE SOKAKLARDA İNSAN VE ARAÇ YOĞUNLUĞU GÖRÜLMEZKEN, SAHİLLER İSE KISITLAMADAN MUAF TURİSTLERE KALDI.

Alanya’da tarihi sessizlikte sahiller turistlere kaldı
Son Güncelleme :

27 Aralık 2020 - 14:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/alanyada-tarihi-sessizlikte-sahiller-turistlere-kaldi/46026/" title="facebook">

Antalya’nın Alanya ilçesi, korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de sessizliğe büründü. Cadde ile sokaklarda insan ve araç görülmezken, sahiller kısıtlamadan muaf tutulan turistlere kaldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 56 saatlik kısıtlama kapsamında vakaların düşmeye başladığı Alanya’da cadde ve sokaklar boş kaldı. Hava sıcaklığının 20, nem oranının ise yüzde 63’leri gördüğü ilçede güneşli havayı fırsat bilen kısıtlamadan muaf turistler, soluğu dünyaca ünlü Kleopatra, Keykubat ve Damlataş plajlarında aldı. Bazı turistler sahilde güneşlenirken, bazıları ise denizin keyfini sürdü. Sokağa çıkma kısıtlaması pazartesi sabah 05.00 itibarıyla sona erecek.