Alaşehir'de yeşil alanlara yönelik çalışma | 23 Nisan 2024İmar Haber

23 Nisan 2024 - 14:17

Alaşehir’de yeşil alanlara yönelik çalışma

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ALAŞEHİR İLÇESİNDE GÖREV YETKİ VE SORUMLULUK ALANINDAKİ YEŞİL ALANLARA YÖNELİK OLARAK GEREKLİ ÇALIŞMALAR KISA SÜRE İÇERİSİNDE HAYATA GEÇECEK. İLÇEDEKİ PARK VE YEŞİL ALANLARDA İNCELEMELERDE BULUNAN KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANI HAKAN GÖKTAŞ, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’ÜN TALİMATLARI DOĞRULTUSUNDA YEŞİLLENDİRME ÇALIŞMALARININ DEVAM EDECEĞİNİ BİLDİRDİ.

Alaşehir’de yeşil alanlara yönelik çalışma
Son Güncelleme :

25 Aralık 2020 - 12:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/alasehirde-yesil-alanlara-yonelik-calisma/44935/" title="facebook">

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı tarafından Alaşehir ilçesinde görev yetki ve sorumluluk alanındaki yeşil alanlara yönelik olarak gerekli çalışmalar kısa süre içerisinde hayata geçecek. İlçedeki park ve yeşil alanlarda incelemelerde bulunan Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda yeşillendirme çalışmalarının devam edeceğini bildirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı ve Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş ile birlikte görev yetki ve sorumluluk alanındaki park, meydan ve yeşil alanlarda incelemelerde bulundu. Vatandaşlardan gelen talepler ve Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı uygulama programı doğrultusunda yeşil alanlara yönelik çalışmaların gerçekleştiğini belirten Daire Başkanı Hakan Göktaş, “İl genelinde olduğu gibi Alaşehir ilçemizde de faaliyetlerimiz devam ediyor. Alaşehir’deki mevcut alanlarımızı daha yeşil hale getirmek için yapabileceğimiz çalışmaları değerlendirdik. Program dahilinde ivedi şekilde çalışmalarımıza başlayacağız” diye konuştu.