Aliağa Belediyesi ekipleri, Karaköy'de el değmedik yer bırakmıyor | 23 Nisan 2024İmar Haber

23 Nisan 2024 - 14:18

Aliağa Belediyesi ekipleri, Karaköy’de el değmedik yer bırakmıyor

ALİAĞA BELEDİYESİ, KIRSAL MAHALLELERDEKİ TEMİZLİK, BAKIM, ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Aliağa Belediyesi ekipleri, Karaköy’de el değmedik yer bırakmıyor
Son Güncelleme :

25 Aralık 2020 - 17:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/aliaga-belediyesi-ekipleri-karakoyde-el-degmedik-yer-birakmiyor/45147/" title="facebook">

Aliağa Belediyesi, kırsal mahallelerdeki temizlik, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen program kapsamında ekipler; Çakmaklı, Horozgediği, Bozköy, Aşağı Şehitkemal, Yukarı Şehitkemal, Samurlu, Güzelhisar, Çıtak, Uzunhasanlar, Karakuzu mahallelerinin ardından çalışmalarını Karaköy Mahallesinde sürdürüyor.

Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın talimatlarıyla mahallelerde hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Ekipler, Karaköy Mahallesinde temizlik, ağaç budama, ot biçme, ağıl yollarının açılması, oyun parklarının bakımı, metruk binaların yıkımı gibi çeşitli çalışmalar yapıyor.

Aliağa Belediyesi’nin mahalledeki çalışmaları değerlendiren Karaköy Mahalle Muhtarı Şerif Çepiç, “Aliağa Belediyemiz tarafından mahallemizde park ve bahçelerin bakımı yapılıyor. Ağıl yollarımız açıldı, çakıl seriliyor. Su kanalları açılıyor. Camimizin duvarları boyandı. 2018 yılında mahallemizde inşaatına başladığımız camimizi 2019’da Aliağa Belediyemizin çok büyük katkılarıyla tamamladık. Mahallemizdeki çalışmalarından ve desteklerinden ötürü Belediye Başkanımız Serkan Acar’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.