Ankara Büyükşehir Kadın Lokallerinden ihtiyaç sahiplerine destek | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 03:49

Ankara Büyükşehir Kadın Lokallerinden ihtiyaç sahiplerine destek

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BAŞLATILAN “SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE SIMSICAK BİR DESTEK PROJESİ” İLE İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YENİ YIL HEDİYELERİ DAĞITILACAK.

Ankara Büyükşehir Kadın Lokallerinden ihtiyaç sahiplerine destek
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 13:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ankara-buyuksehir-kadin-lokallerinden-ihtiyac-sahiplerine-destek/50486/" title="facebook">

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Lokalleri üyeleri el emeği göz nuruyla ördükleri atkı, bere, şal ve örgü oyuncakları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan “Soğuk Kış Günlerinde Sımsıcak Bir Destek Projesi” ile ihtiyaç sahibi ailelere yeni yıl hediyeleri dağıtılacak. Kadın Lokalleri üyelerine 2 bin 100 paket yün ve şiş dağıttıklarını, sosyal sorumluluk projelerine kadın emeğini katarak ihtiyaç sahibi aileleri sürpriz hediyelerle sevindirmek istediklerini belirten Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürü Özlem Süreyya Karaman, şunları kaydetti:

“Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Kadın Lokalleri üyelerine yün ve şiş dağıttık. Pandemi nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan üyeler gönüllü olarak atkı, bere, şal ve oyuncak gibi ürünler ördüler. İhtiyaç sahibi ailelere dağıtılan gıda yardımının yanında yeni yıl hediyesi olarak bu örgüleri hediye ediyoruz. Üyelerimiz de bu projede yer almaktan mutluluk duydular. Bu örgüleri büyük bir sevinçle ördüler. Emeği geçen Kadın Lokalleri üyelerimize bu emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”