Antalya'da polis eğlence mekanları ve otelleri denetledi | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 09:10

Antalya’da polis eğlence mekanları ve otelleri denetledi

ANTALYA’DA, YILBAŞI KISITLAMALARI NEDENİYLE SOKAKLAR BOŞALDI, VATANDAŞLAR KUTLAMALARINI EVLERİNDEN YAPTI. BAZI VATANDAŞLARIN HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİYLE, SOKAKLARDA YILBAŞI İÇİN SÜSLENEN AĞAÇLAR GECEYE RENK KATTI.

Antalya’da polis eğlence mekanları ve otelleri denetledi
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 - 16:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/antalyada-polis-eglence-mekanlari-ve-otelleri-denetledi/49507/" title="facebook">

Antalya’da, yılbaşı kısıtlamaları nedeniyle sokaklar boşaldı, vatandaşlar kutlamalarını evlerinden yaptı. Bazı vatandaşların havai fişek gösterisiyle, sokaklarda yılbaşı için süslenen ağaçlar geceye renk kattı.

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen genelgeyle dün akşam 21.00’da başlayan ve 4 Ocak 2021 pazartesi günü sabah 05.00’da sona erecek yılbaşı sokağa çıkma kısıtlamasında, Antalya sokakları 2021 yılında sessizliğe büründü. Saatler 21.00’ı gösterdiğinde ekipler kent cadde, sokak ve meydanlarında adeta kuş uçurtmadı. Polis ekipler tarafından kentte tedbirler sıkı tutuldu. Ekipler, eğlence mekanları ve otellerde yılbaşı kutlamaları yapılıp yapılmadığı yönünde denetlemelerde bulundu. Sokağa çıkamayan Antalyalılar ise evlerinde yeni yıla buruk olarak girse de saatler 00.00’ı gösterdiğinde müziklerle kutlamalar yaptı. Bazı vatandaşlar havai fişek ve meşalelerle yeni yılı karşılarken, bazıları da balkonlarına çıkıp müzik eşliğinde dans etti.

Kentin en işlek cadde ve sokaklarında ise yılbaşı için süslenen ağaçlar geceye renk kattı.