İmar Haber

Atık sular yeniden kazanılacak

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ERTUĞRUL YILDIRIM BAŞKANLIĞINDA YAPILAN TOPLANTIDA ATIK SULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN HAZIRLAYACAĞI PROJE ÜZERİNDE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

Atık sular yeniden kazanılacak
Google News
11 Aralık 2020 - 13:25

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda atık suların değerlendirilmesi için Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hazırlayacağı proje üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım başkanlığında Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda proje toplantısı yapıldı. 9 Eylül Üniversitesi’nin destek vereceği Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülecek olan proje toplantısında MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Manisa Valiliği AB Projeler ve Dış İlişkiler Koordinatörü Ural Sevener ve ilgili personeller yer aldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, yapılan toplantının amacıyla ilgili olarak, “Bu projede asıl amacımız atık su arıtma tesislerinden çıkan suyun tarımda verimli bir şekilde kullanılması, yeraltı sularının daha çok içme suyunda tercih edilmesini sağlamaktır” diye konuştu.

Proje toplantısında hazırlanan projenin uygulama safhaları hakkında fikir alışverişinde bulunurken, projenin en kısa zamanda uygulanabilir hale getirilerek çevreye olan katkının verilmesi kararlaştırıldı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları