Bahçecik Mahallesi MASKİ'yle yeterli suya kavuştu | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 20:18

Bahçecik Mahallesi MASKİ’yle yeterli suya kavuştu

MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, SALİHLİ İLÇESİNE BAĞLI BAHÇECİK MAHALLESİNDE 2 BUÇUK KİLOMETRELİK İÇME SUYU İSALE HATTI ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. YAPILAN ÇALIŞMA İLE MAHALLEYE DAHA SAĞLIKLI VE KESİNTİSİZ SU TEMİN EDİLDİ.

Bahçecik Mahallesi MASKİ’yle yeterli suya kavuştu
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 12:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/bahcecik-mahallesi-maskiyle-yeterli-suya-kavustu/50432/" title="facebook">

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Bahçecik Mahallesinde 2 buçuk kilometrelik içme suyu isale hattı çalışması gerçekleştirildi. Yapılan çalışma ile mahalleye daha sağlıklı ve kesintisiz su temin edildi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ihtiyaç olunan noktalarda gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları ile mahallelerin sorunlarını çözmeye devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından Salihli ilçesine bağlı Bahçecik Mahallesi’nde yaklaşık 2 buçuk kilometrelik içme suyu isale hattı çalışması gerçekleştirdi. Çalışma ile mahalleye daha sağlıklı ve kesintisiz su temin edildi.

“MASKİ ile sorunlarımız çözülüyor”

Mahalle Muhtarı Ramazan Gürgen, “Mahallemize yeterli su gelmiyordu, vatandaşlarımız sorun yaşıyordu. MASKİ ekiplerine bildirdik. Bu çalışma ile mahallemizin su sorunu çözülüyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.