Bank ve oturma gruplarında pandemi değişikliği | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 10:16

Bank ve oturma gruplarında pandemi değişikliği

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, BELEDİYENİN İHTİYACI OLAN KENT MOBİLYALARINI ÜRETEREK BELEDİYE BÜTÇESİNE KATKI SAĞLAYAN PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ATÖLYELERİNİ ZİYARET ETTİ.

Bank ve oturma gruplarında pandemi değişikliği
Son Güncelleme :

27 Aralık 2020 - 11:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/bank-ve-oturma-gruplarinda-pandemi-degisikligi/45735/" title="facebook">

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin ihtiyacı olan kent mobilyalarını üreterek belediye bütçesine katkı sağlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyelerini ziyaret etti.

Başkan Uysal, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Ermenek Mahallesi’nde bulunan kent mobilyası üretim atölyelerini ziyaret etti. Parklarda yer alan pergolelerden banklara ve masalı oturma gruplarına belediyenin ihtiyacı olan kent mobilyalarını üreterek belediye bütçesine katkı sağlayan atölyeleri ziyaretinde Başkan Uysal’a devam eden çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Atölyelerin, covid-19 pandemisi nedeniyle, parklarda birçok kişinin yan yana oturduğu bank ve oturma gruplarının dönüşümüyle ilgili çalışmalara yoğunlaştığı aktarıldı. Bankların, araları en az 1 metre iki oturma alanı olacak şekilde düzenlendiği belirtilirken masalı oturma gruplarının ise tekli oturma düzeninde yapıldığı kaydedildi. Ziyaretinde, atölyede çalışan ustalarla da sohbet eden Başkan Uysal, kent mobilyalarının pandemi koşullarına uygun olarak yeniden düzenlenme çalışmalarına da yardım etti.