Başkan, Atık Su arıtma Tesisi'ni inceledi | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 05:49

Başkan, Atık Su arıtma Tesisi’ni inceledi

KÜTAHYA’NIN PERLİ MAHALLESİNDE BULUNAN ATIK SU ARITMA TESİSİ’Nİ İNCELEYEN BELEDİYE BAŞKANI ALİM IŞIK, TESİSİN YENİ YATIRIMLARLA DAHA İYİ DEĞERLENDİRİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

Başkan, Atık Su arıtma Tesisi’ni inceledi
Son Güncelleme :

15 Ocak 2021 - 21:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-atik-su-aritma-tesisini-inceledi/59023/" title="facebook">

Kütahya’nın Perli Mahallesinde bulunan Atık Su Arıtma Tesisi’ni inceleyen Belediye Başkanı Alim Işık, tesisin yeni yatırımlarla daha iyi değerlendirileceğini söyledi.

Atık Su Artıma Tesisi’ni ziyaret eden Başkan Işık, tesisi inceleyerek, çalışanlarından talepleri aldı. Tesisi inceleyen Başkan Işık yeni yatırımlarla birlikte, tesisin daha iyi değerlendirileceğini söyledi. Başkan Işık, “Bugün Kütahya’ya 2021 yılının ilk karının düştüğü ve bereketli bir gün. Perli Mahallemizdeki arıtma tesisinin mevcut durumunu ve burada ki çalışan arkadaşlarımızın taleplerini aldık. Özellikle çıkan çamurun kurutulması ve onun yeniden değerlendirilmesi konusunda mevcut uygulamaları ve arkadaşlarımızın önerilerini alıp çalışmaları yerinde gördük. Emeği geçenlere ve çalışanlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Burayı daha verimli çalışacak bir tesis haline getirme adına yeni yatırımlarımızı değerlendireceğiz. Yapılacak yeni yatırımlarla mevcut tesis daha iyi değerlendirilecek” dedi.