Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanından Develi Belediyesi'ne Ziyaret | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 06:43

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanından Develi Belediyesi’ne Ziyaret

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ DEVELİ BELEDİYESİ´Nİ ZİYARET EDEREK DEVELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CABBAR İLE YAPIMI DEVAM EDEN VE YENİ PROJELERİN ÇALIŞMALARI HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNDU.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanından Develi Belediyesi’ne Ziyaret
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 17:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-buyukkilictan-develi-belediyesine-ziyaret/27440/" title="facebook">

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Develi Belediyesi´ni ziyaret ederek Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile yapımı devam eden ve yeni projelerin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

İlk olarak Develi Belediye Başkanlığı makamını ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, daha sonra Develi Belediyesi personeli ile sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Develi İlçe esnafını ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, hayırlı işler dileyerek ayrıca maske ve sosyal mesafe kurallarını da hatırlattı.

Daha sonra Develi ilçe Kaymakamı Murat Duru’yu makamında ziyaret eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Develi’deki kamu yatırımları hakkında istişarelerde bulundu. Memduh Başkan´ın ziyaretinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Mehmet Cabbar yaptığı açıklamalarda:“Memduh Başkanımız gerek kişiliği gerekse belediyecilik anlayışı ile sadece Kayserimizde değil ülkemizde marka olmuş bir isimdir İnşallah kendisinin engin tecrübelerinden ve desteklerinden istifade ederek çok güzel projelere imza atacağız. İstişareyi elden bırakmadan yürüteceğimiz çalışmalarımızda Memduh Başkanımızın bu ziyaretleri bizlere büyük moral ve motivasyon kaynağı olmaktadır Desteklerinden ve ziyaretinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Develi İmar Haberleri