Başkan Çolakbayrakdar'dan 'Sigarayı Bırakın' çağrısı | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 03:42

Başkan Çolakbayrakdar’dan ’Sigarayı Bırakın’ çağrısı

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “SİGARA İÇEN KARDEŞLERİM, LÜTFEN EVİMİZDE KALDIĞIMIZ SÜREÇ İÇERİSİNDE KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE ZARAR VERMEYİN. BU ŞEKİLDE SİGARASIZ BİR HAYATA ‘MERHABA’ DİYELİM” DEDİ.

Başkan Çolakbayrakdar’dan ’Sigarayı Bırakın’ çağrısı
Son Güncelleme :

01 Aralık 2020 - 11:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-colakbayrakdardan-sigarayi-birakin-cagrisi/27852/" title="facebook">

Sigara başta olmak üzere tüm zararlı alışkanlıklarla ve bağımlılıkla mücadele konusundaki hassasiyetiyle dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını hatırlatarak, vatandaşlara ‘Sigarayı bırakın’ çağrısında bulundu. Başkan Çolakbayrakdar, “Sigara içen kardeşlerim, lütfen evimizde kaldığımız süreç içerisinde kendinize ve sevdiklerinize zarar vermeyin. Bu şekilde sigarasız bir hayata ‘Merhaba’ diyelim” dedi.

Vatandaşların sağlığı ve huzuru için yoğun gayret sarf eden Başkan Çolakbayrakdar, “Kıymetli hemşehrilerim, evlerimizde kalmaya devam ediyoruz. Uyarıları dikkate alıyoruz ve mecbur kalmadıkça evlerimizden dışarı çıkmıyoruz. Unutmayalım ki alınan bu önlemler, hem kendi sağlığımız hem de toplum sağlığı açısından son derece önemli ve değerlidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını hatırlatarak, lütfen evimizde kaldığımız süreç içerisinde çocuklarımız ve ailemizin yanında sigara içmeyi bırakalım. Bu alışkanlığımızı geliştirerek daha sonra ev dışında da sigara içmeye son verelim. Bu şekilde sigarasız bir hayata ‘Merhaba’ diyelim.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini “Yaptığımız tüm çalışmalarda vatandaşlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bu süreci inşallah el birliği ile hep birlikte atlatacağız.” diyerek noktaladı.