İmarhaber

3 Aralık Farkındalık Oluşturmak İçin Önemli Bir Gün

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLAYAN BAŞKAN DOĞAN, “TOPLUM OLARAK BİLİNÇLİ HAREKET ETTİĞİMİZ TAKDİRDE ENGELLİ HEMŞERİLERİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRABİLİRİZ” DEDİ.

3 Aralık Farkındalık Oluşturmak İçin Önemli Bir Gün
Google News
02 Aralık 2020 - 18:15

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Doğan, “Toplum olarak bilinçli hareket ettiğimiz takdirde engelli hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırabiliriz” dedi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, engelli bireyleri anlama ve onlar için farkındalık oluşturmak için önemli bir gün olduğunu vurguladı. Herhangi bir engelin hayatın dışında olmayı gerektirmediğini belirten Başkan Doğan, “Toplum olarak bilinçli hareket ettiğimiz takdirde engelli hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırabiliriz. Bu hepimizin görevlerinden biridir. Herhangi bir engelin olması hayatın dışında olmayı gerektirmez” dedi.“Engelsiz Yaşam Akademisinde hayata adapte olmalarını sağlıyoruz”

Engelsiz Yaşam Akademisinin önemini vurgulayan Başkan Doğan, “Engelsiz Yaşam Akademimizde, engelli kardeşlerimize hem meslek öğrenme hem sosyalleşme hem de hayata adapte olma imkânı sağlıyoruz. Oradaki öğrencilerimiz, birçok işte başarı gösterip güzel işlere imza atıyor. Onların bu azmini ve başarılarını gördükçe doğru işler yaptığımızı anlıyoruz. Bizler bu anlayışla, bu düşünceyle engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Onlar için ne yapılması gerekiyorsa, gerek yapısal gerek sosyal her şeyi yapmaya hazırız. Ülkemizin en özel parçası olarak gördüğümüz engelli hemşerilerimizin, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü`nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları