Başkan Elif Köse, "Yönetimimizde en ufak bir hukuksuzluğa rastlanması mümkün değildir" | 15 Haziran 2024İmar Haber

15 Haziran 2024 - 17:49

Başkan Elif Köse, “Yönetimimizde en ufak bir hukuksuzluğa rastlanması mümkün değildir”

BAŞKAN ELİF KÖSE: “BELEDİYE YÖNETİMİMİZDE EN UFAK BİR HUKUKSUZLUĞA RASTLANMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR”

Başkan Elif Köse, “Yönetimimizde en ufak bir hukuksuzluğa rastlanması mümkün değildir”
Son Güncelleme :

28 Aralık 2020 - 16:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-elif-kose-yonetimimizde-en-ufak-bir-hukuksuzluga-rastlanmasi-mumkun-degildir/47019/" title="facebook">

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse son günlerde sosyal medya hesaplarından çıkan asılsız haberler hakkında açıklama yaptı.

Başkan Elif Köse, Safranbolu Belediyesi ile alakalı olarak sosyal medyada yapılan bir paylaşımın verdiği şaşkınlığı yaşadıklarını dile getirdi. Köse, Safranbolu Belediyesi’nde en ufak bir hukuksuzluğa rastlamanın mümkün olmadığını belirterek, “Belediye tarafından 6-7 ay önce İstanbul’a taşınan bir çalışana maaş ödenmesi söz konusu değildir. Mevcut ya da eski hiç bir çalışanımıza hak etmediği hiçbir ücret ödenmemiştir. Belediye yönetimimizde en ufak bir hukuksuzluğa rastlamak mümkün değildir” dedi.

Bu iftiradan medet umanların kendileri açısından ayrı bir acizlik olduğunu vurgulayan Köse, “Şunu da belirtmek isteriz ki; doğru olmayan haber, dedikodu ve spekülasyon partimizi ve belediyemizi şekillendiremez’’ ifadelerini kullandı.