Başkan Ergü: "Zor günleri devlet millet el ele aşacağız" | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 22:04

Başkan Ergü: “Zor günleri devlet millet el ele aşacağız”

ADANA’NIN TUFANBEYLİ İLÇESİNDE TUFANBEYLİ BELEDİYE BAŞKANI TARAFINDAN KAHVEHANE-KIRAATHANE ESNAFINA YÖNELİK 1.000’ER TL’LİK DESTEK TAAHHÜDÜNÜ BAŞKAN REMZİ ERGÜ YERİNE GETİRDİ.

Başkan Ergü: “Zor günleri devlet millet el ele aşacağız”
Son Güncelleme :

26 Aralık 2020 - 10:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-ergu-zor-gunleri-devlet-millet-el-ele-asacagiz/45225/" title="facebook">

Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Egü, kahvehane, kıraathane esnafına yönelik vadettiği 1.000’er TL’lik destek ödemelerini yaptı.

Başkan Ergü, tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınında zor günler geçiren ilçe esnafına destek olmayı borç bildiğini belirterek devlet millet el ele vererek süreci atlatacaklarına inandığını kaydetti.

Tufanbeyli ilçesinde Belediye Başkanı Remzi Ergü, kıraathane esnafının aylardır Korona virüs salgını nedeni ile kepenk kapatmak zorunda kaldığı için destek sunmaya karar verdiklerini hatırlattı. Bir grup esnaf, teşekkür için belediye başkanını makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü, kaymakamlık ve belediye olarak ilçedeki esnafın yanında olduklarını kaydederek “Hükümetimizin pandemi sürecinden olumsuz etkilenen birçok kişi ve sektöre yönelik olağanüstü destekleriyle birlikte imkanımız nispetinde biz de kahveci esnafımızın yanında olarak bu süreci birlikte aşma yönünde bir tavır koyduk. Nice zor günleri olduğu gibi bu günleri de Allah’ın izniyle Devlet millet el ele birlikte aşacağız” dedi.