İmarhaber

Hayal Et, Projelendir, Kaynak Üret, Uygula

PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKAN ERTUĞRUL ÇETİN, İLÇEDE YAPIMINA BAŞLANACAK OLAN YENİ PROJELERİN ÜRETİLMESİ İÇİN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILARI VE BİRİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Hayal Et, Projelendir, Kaynak Üret, Uygula
Google News
21 Ocak 2021 - 11:50

Pursaklar Belediye Başkan Ertuğrul Çetin, ilçede yapımına başlanacak olan yeni projelerin üretilmesi için sorumlu Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi.

Pandemi nedeniyle zor zamanlar geçiren Pursaklar halkının yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyen Başkan Ertuğrul Çetin, ilçe sakinlerine nefes aldıracak yeni yaşam alanları için kolları sıvadı.

Pursaklar’ı daha estetik daha modern bir hale getirmeyi hedefleyen Başkan Ertuğrul Çetin, korona virüs ve karla mücadele çalışmalarının yanı sıra ilçeye değer katacak yeni projeleri değerlendirmek üzere sorumlu Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Pursaklar’da yapılması planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkan Çetin, hız kesmeden yeni projelere başlayacaklarını dile getirdi.

‘‘Pursaklar’ı benzersiz güzellikte bir ilçe haline getirme gayreti içerisindeyiz’’

İlçenin gelişimine yön verecek ve ileri noktalara taşıyacak farklı konseptli yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Dışarda kar ile mücadele ederken, içerde hayata geçireceğimiz projeleri ve kaynaklarını planlıyoruz. Pursaklar’ı gelecek güzel günlere gelişerek, büyüyerek ilerleyebilmesi adına yapılacak her hizmetin öncüsü olmaya da gayret gösteriyoruz. Pursaklar’ı benzersiz güzellikte bir ilçe haline getirme gayreti içerisindeyiz. İlçemize şu ana kadar yaptığımız ve önümüzdeki günlerde yapacağımız hizmetlerle inşa etmeye, hemşerilerimizin de desteği ile devam edeceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları