Başkan Gümrükçü, ödül alan belediye başkanlarını tebrik etti | 21 Nisan 2024İmar Haber

21 Nisan 2024 - 21:06

Başkan Gümrükçü, ödül alan belediye başkanlarını tebrik etti

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI UTKU GÜMRÜKÇÜ, AVRUPA SPOR KENTLERİ FEDERASYONUNUN DÜZENLEDİĞİ ORGANİZASYONDA, “2021 AVRUPA SPOR KENTİ” ÖDÜLÜNÜ ALAN AVRUPA’NIN 9 ÖNEMLİ KENTİNİN BELEDİYE BAŞKANINA TEBRİK VE DAYANIŞMA MEKTUBU GÖNDERDİ.

Başkan Gümrükçü, ödül alan belediye başkanlarını tebrik etti
Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 15:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-gumrukcu-odul-alan-belediye-baskanlarini-tebrik-etti/57743/" title="facebook">

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Avrupa Spor Kentleri Federasyonunun düzenlediği organizasyonda, “2021 Avrupa Spor Kenti” ödülünü alan Avrupa’nın 9 önemli kentinin belediye başkanına tebrik ve dayanışma mektubu gönderdi.

Çiğli Belediyesinin 2021 yılında “Avrupa Spor Kenti” ödülünü Türkiye’ye getirmesine öncülük ederek başarıya imza atan Başkan Utku Gümrükçü, aynı ödüle layık görülen Avrupa’nın önemli kentlerinin belediye başkanlarına sportif faaliyetler ve pandemi sürecine yönelik iş birliği çağrısında bulundu.

Başkan Gümrükçü: “İş birliğine hazırız”

Sporun birleştirici ve fairplay ruhunu ön planda tutmak ve yaygınlaştırmak istediklerini ifade eden Başkan Gümrükçü, “Spor, sağlıklı yaşamın olmazsa olmazıdır. Çiğli Belediyesi olarak, gençlerimizi spora yönlendirmek için yatırımlar yapıyoruz. Bu çalışmalarımız, uluslararası mecrada saygın bir kurum olan Avrupa Spor Kentleri Federasyonu tarafından ödüle layık görüldü. Bizim gibi Avrupa’nın önde gelen kentleri de bu ödülü aldı. Gerek Pandemi süreci gerekse sportif faaliyetlerdeki iş birliği ve dayanışma duygularımızı paylaşmak için bu kentlerin değerli belediye başkanlarına mektup yazdım. Yurtdışından sporcuları Çiğli’mizde ağırlamayı, bizim sporcularımızı da yurttaşına göndermeyi farklı kültürlerin öğrenilmesi ve dostlukların geliştirilmesi için önemli buluyorum. Bu noktada her türlü iş birliğine hazırız” dedi.