Malatya Esnaf Odası Başkanı Vefat Etti | 15 Haziran 2024İmar Haber

15 Haziran 2024 - 16:26

Malatya Esnaf Odası Başkanı Vefat Etti

BAŞKAN ŞEYHO İLBEĞİ VEFAT ETTİ (SOL BAŞTA), ALİ EVREN (SAĞ BAŞTA) BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ.

Malatya Esnaf Odası Başkanı Vefat Etti
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 15:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-ilbegi-vefat-etti/23634/" title="facebook">

Malatya Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Şeyho İlbeği, vefat etti.

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden ve 19 yıldan beri Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanlığını yürüten Şeyho İlbeği (65), Yeşiltepe Şehir Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazından sonra burada defnedildi.

Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı İlbeği için Şifa Mahallesi Zabcıoğlu Caddesi’ndeki evlerinde, pandemi nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uyularak taziye verildiği kaydedildi.

Diğer yandan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren de, İlbeği’nin vefatı nedeniyle mesaj yayınlayıp, “Birlikte sanayi sitelerindeki esnafların sorunlarının çözümü için yıllarca beraber çalıştık. Malatya Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Sn Şeyho İlbeği’nin vefatının derin üzüntü ile öğrendim. Kendisi ile birlikte sanayi sitelerindeki esnafların sorunlarının çözümü için çalışmalarımız oldu. Değerli Arkadaşım Şeyho İlbeği’ne Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı dilerim” ifadelerine yer verdi.