Başkan Işık, "Kırgıllı, tarımsal üretimde çok iyi" | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 09:18

Başkan Işık, “Kırgıllı, tarımsal üretimde çok iyi”

KÜTAHYA’NIN KIRGILLI MAHALLESİ’NDE MUHTAR İDRİS ER VE MAHALLE SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELEN BELEDİYE BAŞKANI PROF. DR. ALİM IŞIK, YAPILAN VE YAPILACAK OLAN HİZMETLERLE İLGİLİ İSTİŞAREDE BULUNDUKLARINI SÖYLEDİ.

Başkan Işık, “Kırgıllı, tarımsal üretimde çok iyi”
Son Güncelleme :

10 Aralık 2020 - 11:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-isik-kirgilli-tarimsal-uretimde-cok-iyi/33527/" title="facebook">

Kütahya’nın Kırgıllı Mahallesi’nde Muhtar İdris Er ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili istişarede bulunduklarını söyledi.

Kırgıllı Mahallesi’ne önemli hizmetlerin yapıldığını belirten Başkan Işık, mahallenin belirli sokaklarında kilit taşı yenilemelerinin tamamlandığını söyledi.

2021 yılı içinde de yapılacak hizmetlerden söz eden Başkan Işık, “İmam evinin çatı tamir işini, çoban evi tamiri ve çatı yapım işi var. Selektör binasında bakım ve arazi yollarının yapım işleri var. Bu konuyu da programımıza alıp yapımına başlayacağız” dedi.

Işık, Kırgıllı Mahallesi’nin tarımsal üretimi yoğun bir şekilde gerçekleştirdiğini ifade ederek, Covid-19 sürecinde yaptıkları üretimden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.