Başkan Kılınç, Sedat'ı evinde ziyaret etti | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 09:51

Başkan Kılınç, Sedat’ı evinde ziyaret etti

ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KILINÇ, KENDİSİNE GÖRÜNTÜLÜ MESAJ ATARAK ENGELLİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA EVİNE DAVET EDEN SEDAT’I KIRMADI.

Başkan Kılınç, Sedat’ı evinde ziyaret etti
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 16:36

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-kilinc-sedati-evinde-ziyaret-etti/32292/" title="facebook">

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, kendisine görüntülü mesaj atarak Engelliler Günü dolayısıyla evine davet eden Sedat’ı kırmadı.

Mesajında Engelliler Gününde kendisini ziyaret etmesini istediği Belediye Başkanı Kılınç’ı karşısında gören Sedat mutluluğunu gizleyemezken, Sedat’ı daha öncede evinde ziyaret eden Başkan Kılınç, genç adamla yakından ilgilendi.

Gerçekleştirilen ziyarette Sedat ve ailesiyle bir süre sohbet edip, halini ve hatırını soran Başkan Kılınç ziyarette yaptığı konuşmada, engellilerin toplumda daha rahat yer almaları için belediye olarak önemli çalışmalara imza attıklarını söyleyerek, her zaman engelli bireylerin yanında olduklarını dile getirdi.

Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade etmeye çalışan Sedat ve ailesi ise Başkan Kılınç’a teşekkür etti.