Başkan Köse'den çorba ikramı | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 04:42

Safranbolu’da Çorba İkramı

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE, İLÇENİN EN KAPSAMLI PAZARI OLAN PERŞEMBE PAZARINDA FAALİYET GÖSTEREN PAZAR ESNAFINI ZİYARET EDEREK ONLARLA SOHBET EDEREK, ÇORBA İKRAM ETTİ.

Safranbolu’da Çorba İkramı
Son Güncelleme :

21 Ocak 2021 - 18:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-koseden-corba-ikrami/63360/" title="facebook">

 

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ilçenin en kapsamlı pazarı olan perşembe pazarında faaliyet gösteren pazar esnafını ziyaret ederek onlarla sohbet ederek, çorba ikram etti.

 

Sosyal belediyecilik anlayışı ile daima esnafın ve vatandaşın yanında olan Safranbolu Belediyesi soğuk kış aylarında pazar esnafının içini ısıtacak çorba ikramında bulunarak esnaftan tam not aldı.Ülke genelinde salgının derin yaralar açtığını, bundan da en çok esnafın etkilendiğini kaydeden Başkan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse yaptığı açıklamada:

“Bizler, belediyemizin tüm birimleri ile başta ben olmak üzere daha ulaşılabilir bir belediye ve daha ulaşılabilir bir belediye başkanı olma yolunda esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Pandemiden en çok etkilenen esnafımızın belediye imkanları dahilinde yanlarında olmaya ve manevi olarak varlığımızı hissettirmeye devam edeceğiz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağımıza inanıyorum’’ dedi.

Safranbolu İmar Haberleri