Zonguldak Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Vefat Etti | 22 Mayıs 2024İmar Haber

23 Mayıs 2024 - 00:44

Zonguldak Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Vefat Etti

ZONGULDAK’TA KALP KRİZİ GEÇİREREK HAYATINI KAYBEDEN BAKKAL VE TEKEL BAYİLERİ ODASI BAŞKANLIĞI YAPAN ŞÜKÜR KÜÇÜKALİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Zonguldak Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Vefat Etti
Son Güncelleme :

27 Kasım 2020 - 18:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-kucukali-son-yolcuguna-ugurlandi/26195/" title="facebook">

Zonguldak’ta kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanlığı yapan Şükür Küçükali son yolculuğuna uğurlandı.

Zonguldak’ta uzun yıllar Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanlığı yapan Şükür Küçükali, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Önceki gün geçirdiği kalp krizi sonrası Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi sevk edilen Küçükali yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Küçükali için Acılık Hz. Ali Camiinde Cuma namazına müteakip tören düzelendi. Törene, AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, siyasi parti il ve ilçe temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, daire müdürleri ve sevenleri katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Şükür Küçükali’nin cenazesi toprağa verildi.