Başkan Mehmet Tahmazoğlu, yeni yıla kamu çalışanları ile girdi | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 15:01

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, yeni yıla kamu çalışanları ile girdi

ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TAHMAZOĞLU, 2020 YILININ SON GÜNÜNDE VALİ DAVUT GÜL, ŞAHİNBEY İLÇE KAYMAKAMI TAHİR ŞAHİN VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK İLE BİRLİKTE GÖREV BAŞINDA OLAN KAMU ÇALIŞANLARINI VE TAKSİCİLERİ ZİYARET ETTİ.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, yeni yıla kamu çalışanları ile girdi
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 - 16:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-mehmet-tahmazoglu-yeni-yila-kamu-calisanlari-ile-girdi/49463/" title="facebook">

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 2020 yılının son gününde Vali Davut Gül, Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin ve İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile birlikte görev başında olan kamu çalışanlarını ve taksicileri ziyaret etti.

Korona virüs önlemleri kapsamında kutlamaların yasaklanması ve getirilen sokağa çıkma kısıtlamanın başlamasının ardından 2020 yılının bitimine saatler kala vatandaşın güvenliği ve sağlığı için görevleri başında olan emniyet mensuplarını, itfaiyecileri, filyasyon ekiplerini ve taksicileri ziyaret eden Gaziantep Valisi Davut Gül, Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek onlara moral verdiler.

“Tedbirler devam edecek”

Gaziantep Valisi Davut Gül, 2020 yılının koronavirüs tedbirleri ile geçtiğini belirterek “İçişleri Bakanlığımızın talimatıyla tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep’te de denetimlerimiz var. Yine sağlık sistemimiz devam ediyor. Filyasyon ekiplerimizin çalışmaları sürüyor. Onları da ziyaret ettik. Tüm personelimiz alanlarda, mahallelerde çalışmalarına devam ediyor. Şehrin her tarafında arkadaşlarımız var. Asayiş çok şükür yerinde, herhangi bir olumsuzluk yok. 2020 yılında Gaziantep’te çok şükür olağanüstü bir durum olmadı. İnşallah 2021 daha iyi olacak. Bu yıl içerisinde tüm önceliğimiz koronavirüs tedbirleriydi. Bu tedbirler aşının yaygınlaşması ile inşallah normalleşecek.” dedi.

“Huzurlu bir yıl diliyorum”

Emniyet Mensuplarının, itfaiyecilerin ve sağlık çalışanlarının 7/24 esasına göre fedakârca çalıştığına dikkati çeken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “2020 yılı korona virüs tedbirleri ve mücadelesiyle geçen bir yıl oldu. Tarihe koronavirüsünün yaşandığı yıl olarak geçecek olan 2020 yılında yaşanan tüm olumsuzlukların ve üzücü olayların geride kalmasını diliyorum. Yılın her günü biz uyusak dahi emniyet mensuplarımız, itfaiyecilerimiz ve sağlık çalışanlarımız görevlerinin başındalar. Yılbaşı gecesi görevleri başında olan emniyet mensuplarını, sağlık çalışanlarını, itfaiyecileri ve taksici esnafımızı ziyaret ettik. Yeni yılın onlara sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu.