Başkan Rasim Arı; eski belediye başkanlarından Nejdet Ersan'ın kabrini ziyaret etti | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 15:36

Başkan Rasim Arı; eski belediye başkanlarından Nejdet Ersan’ın kabrini ziyaret etti

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RASİM ARI, ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN NEJDET ERSAN’IN KABRİNİ ZİYARET ETTİ.

Başkan Rasim Arı; eski belediye başkanlarından Nejdet Ersan’ın kabrini ziyaret etti
Son Güncelleme :

23 Aralık 2020 - 17:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-rasim-ari-eski-belediye-baskanlarindan-nejdet-ersanin-kabrini-ziyaret-etti/44100/" title="facebook">

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, ölüm yıldönümünde eski belediye başkanlarından Nejdet Ersan’ın kabrini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Rasim Arı, 23 Aralık 1990 tarihinde İzmir’de düzenlenen Belediyeler Birliği toplantısına katılan ve dönüşte Ankara’nın Polatlı ilçesi yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Nevşehir eski Belediye Başkanlarından Nejdet Ersan’ın Kaldırım Mezarlığı’nda bulunan kabrini ziyaret etti.

Burada okunan Kuran-ı Kerim’in ardından dua eden Arı, ziyaretle ilgili olarak, “Şehrimizde taş üstüne taş koymuş olan tüm büyüklerimizden Allah razı olsun. Eski belediye başkanlarımızdan Nejdet Ersan’ı vefatının 30. Sene-i devriyesinde rahmetle anıyorum. Bu şehrin hiçbir değerini unutmadık bundan sonra da unutmayacağız” dedi.

Bu arada Nejdet Ersan için Nevşehir Belediyesi tarafından bu akşam Yatsı namazı öncesinde Alibey Camii’nde mevlit okutulacak. Ayrıca vatandaşlara belediye görevlilerince şerbet ve kandil simidi ikramında bulunulacak.