Başkanlar kenti konuştu | 22 Haziran 2024İmar Haber

22 Haziran 2024 - 22:48

Başkanlar kenti konuştu

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) BAŞKANI DAVUT ÇETİN’E İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU. İKİ BAŞKANIN ATSO’DA GERÇEKLEŞEN BULUŞMASINDA COVİD-19 SALGININDA ANTALYA’NIN DURUMU GÖRÜŞÜLDÜ.

Başkanlar kenti konuştu
Son Güncelleme :

29 Aralık 2020 - 12:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskanlar-kenti-konustu/47231/" title="facebook">

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’e iade-i ziyarette bulundu. İki başkanın ATSO’da gerçekleşen buluşmasında covid-19 salgınında Antalya’nın durumu görüşüldü.

Covid-19 salgınında İçişleri Bakanlığı’nın 20 Kasım’da aldığı yeni önlemler paketinin ardından Muratpaşa Belediyesi’nde bir araya gelen Belediye Başkanı Uysal ve ATSO Başkanı Çetin, yeni yıl öncesi yeniden bir araya geldi. İki başkanın buluşması bu kez ATSO hizmet binasında gerçekleşti. Başkan Uysal’ın iade-i ziyaretinde, gündem Antalya’ydı. Salgın döneminde Antalya iş dünyasının durumundan kentin güncel konularına birçok başlık ele alınırken özellikle salgının yayılımını kontrol altına almak için alınan önlemlere gösterilen hassasiyet sayesinde Antalya’nın covid-19 risk haritasında kırmızının yerini mavi ve yeşile doğru bırakmasının olumlu olduğu ifade edildi.