Başkanlardan Kırcami hakkında da yüzde 100 iş birliği mesajı | 21 Nisan 2024İmar Haber

21 Nisan 2024 - 21:21

Başkanlardan Kırcami hakkında da yüzde 100 iş birliği mesajı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, 108 GÜNLÜK TEDAVİSİNİN ARDINDAN TABURCU EDİLEN VE GÖREVİNİN BAŞINA DÖNEN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’LE ONLİNE GÖRÜŞME YAPTI. GÖRÜŞMEDE, “BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDE, TAM YARDIMLAŞMA İLE GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ” MESAJI VERİLDİ.

Başkanlardan Kırcami hakkında da yüzde 100 iş birliği mesajı
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 16:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskanlardan-kircami-hakkinda-da-yuzde-100-is-birligi-mesaji/42993/" title="facebook">

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 108 günlük tedavisinin ardından taburcu edilen ve görevinin başına dönen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’le online görüşme yaptı. Görüşmede, “Birlik, beraberlik içinde, tam yardımlaşma ile görevimizin başındayız” mesajı verildi.

Başkan Uysal, bugün öğle saatlerinde 108 günlük Covid-19 tedavisinin ardından taburcu olarak görevine dönen Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek’le internet üzerinden görüşme yaptı. Her iki başkanının makam odalarından katıldığı görüşmede Başkan Uysal, Muhittin Böcek’e yeniden geçmiş olsun dileklerini iletti. Yaklaşık 10 dakika süren görüşmede “Birlik, beraberlik içinde, tam yardımlaşma ile görevimizin başındayız” mesajı verildi. İki başkanının görüşmesinde, 5 bin ve 25 binlik imar planları mahkeme kararıyla iptal edilen Kırcami hakkında da yüzde 100 iş birliği içinde oldukları belirtildi.