Baydilli gençlerin online sınav talebine kayıtsız kalmadı | 15 Haziran 2024İmar Haber

15 Haziran 2024 - 17:30

Baydilli gençlerin online sınav talebine kayıtsız kalmadı

BAYDİLLİ GENÇLERİN ONLİNE SINAV TALEBİNE KAYITSIZ KALMADI

Baydilli gençlerin online sınav talebine kayıtsız kalmadı
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 17:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baydilli-genclerin-online-sinav-talebine-kayitsiz-kalmadi/23909/" title="facebook">

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli online sınavları için bilgisayar ve İnternet ortamı talep eden gençlere kayıtsız kalmayarak kendi makamında sınava girmelerini sağladı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli vatandaşların taleplerine cevap vermeye ve sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Baydilli beyaz masayı arayarak online sınav için internet ve bilgisayar ortamı talep eden gençler ile bir araya gelerek taleplerini gerçekleştirdi. Harran Üniversitesinde eğitim alan ve vize sınavları için online ortamda sınava girecek olan gençleri makamında ağırlayan Baydilli, özel kalemde bulunan bilgisayarları gençlere tesis ederek sınavlarına girmelerini sağladı. Gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Baydilli, sınava girmek için İnternet ve bilgisayar ortamı isteyen gençlerin talebine kayıtsız kalamadıklarını ve sınava sorunsuz bir şekilde girmelerini sağladıklarını dile getirdi.

Gençler, Baydilli’ye sağladığı imkan ve misafirperverliği için teşekkür ederken, bu sayede sınavlarına sorunsuz bir şekilde girdiklerini kaydettiler.


Karaköprü İmar Haberleri