Belediye işçilerinin kanun eşliğindeki mesaisi | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 22:00

Belediye işçilerinin kanun eşliğindeki mesaisi

NEVŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN YOL YAPIM ÇALIŞMALARININ YAPILDIĞI ESNADA BİR BELEDİYE İŞÇİSİNİN DE YANINDA GETİRDİĞİ KANUN İLE DİĞER MESAİ ARKADAŞLARINA RESİTAL SUNMASI MAHALLE SAKİNLERİ TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Belediye işçilerinin kanun eşliğindeki mesaisi
Son Güncelleme :

08 Aralık 2020 - 9:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/belediye-iscilerinin-kanun-esligindeki-mesaisi/32407/" title="facebook">

Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından yol yapım çalışmalarının yapıldığı esnada bir belediye işçisinin de yanında getirdiği kanunla diğer mesai arkadaşlarına resital sunması mahalle sakinleri tarafından görüntülendi.

Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından 2000 Evler Mahallesi 10.sokakta bozuk olan yolda çalışma yapıldı. Belediye çalışanları tarafından yapılan çalışmalar sırasında ise isminin Abdullah Çelikel olduğu öğrenilen belediye çalışanının ise mesai arkadaşlarına kanun resitali yapılması sosyal medyada büyük beğeni kazandı. Yol yapım çalışmaları tamamlanana kadar mesai arkadaşlarına adeta bir müzik resitali sunan Abdullah Çelikel’in bu davranışı mahalle sakinleri tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bakınız, işini ve şehrini severek çalışan bir belediye ve personelleri” sözleri ve alkış emojisi ile paylaştı.