İmar Haber

Belediye işçilerinin kanun eşliğindeki mesaisi

NEVŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN YOL YAPIM ÇALIŞMALARININ YAPILDIĞI ESNADA BİR BELEDİYE İŞÇİSİNİN DE YANINDA GETİRDİĞİ KANUN İLE DİĞER MESAİ ARKADAŞLARINA RESİTAL SUNMASI MAHALLE SAKİNLERİ TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Belediye işçilerinin kanun eşliğindeki mesaisi
Google News
08 Aralık 2020 - 9:20

Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından yol yapım çalışmalarının yapıldığı esnada bir belediye işçisinin de yanında getirdiği kanunla diğer mesai arkadaşlarına resital sunması mahalle sakinleri tarafından görüntülendi.

Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından 2000 Evler Mahallesi 10.sokakta bozuk olan yolda çalışma yapıldı. Belediye çalışanları tarafından yapılan çalışmalar sırasında ise isminin Abdullah Çelikel olduğu öğrenilen belediye çalışanının ise mesai arkadaşlarına kanun resitali yapılması sosyal medyada büyük beğeni kazandı. Yol yapım çalışmaları tamamlanana kadar mesai arkadaşlarına adeta bir müzik resitali sunan Abdullah Çelikel’in bu davranışı mahalle sakinleri tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bakınız, işini ve şehrini severek çalışan bir belediye ve personelleri” sözleri ve alkış emojisi ile paylaştı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları