Bitlis Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı | 22 Haziran 2024İmar Haber

23 Haziran 2024 - 00:36

Bitlis Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı

Bitlis Belediyesi Alt Yapı Çalışmalarını Tamamladığı Şemsi Bitlis Mahallesinin Sokaklarında Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başladı!

Bitlis Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı
Son Güncelleme :

07 Ekim 2020 - 18:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/bitlis-belediyesi-asfalt-calismalarina-basladi/21537/" title="facebook">

Bitlis Belediyesi tarafından Şemsi Bitlis Mahallesi’nde altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda sıcak asfalt çalışması yapıldı. Mahalle sakinleri, Bitlis Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını ifade etti.

Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şemsi Bitlis Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan sokaklarda kaldırım düzenleme çalışmalarını tamamladıktan sonra sıcak asfalt çalışması yaptı. Sıcak asfalt çalışması devam eden sokaklarımız modern bir görünüme kavuşacak.

Bitlis Belediyesi Asfalt Çalışması

Mahalle sakinlerinden Mahmut Tanrıverdi ise, “Çalışmalardan memnunuz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Başkanımız Nesrullah Tanğlay’ın çalışmalarından oldukça memnunuz. Rabbim yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu. Hafize Güldal isimli mahalle sakini de, yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gelen hizmetlerden dolayı belediyemize teşekkür ediyoruz. Gelen hizmetler oldukça güzel. Sokaklarımızın temizliği bölgemize yakışıyor. Belediyemiz güzel çalışıyor. Bunu kimse inkâr edemez. Yapılan bu çalışmalar elbette çok güzel. Bu çalışmaları görmemezlik olmaz. Bu hizmetlerin bize ulaşmasını sağlayan belediyemize ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.