Bodrumlu 3 hayırseverden, 3 okul protokolü | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 04:05

Bodrumlu 3 hayırseverden, 3 okul protokolü

BODRUM’DA TÜRKBÜKÜ, KARAOVA VE UMURCA MAHALLELERİNDE ÜÇ HAYIRSEVER VATANDAŞ TARAFINDAN YAPTIRILACAK OKULLARIN PROTOKOLÜ MUĞLA VALİLİĞİNDE İMZALANDI.

Bodrumlu 3 hayırseverden, 3 okul protokolü
Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 13:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/bodrumlu-3-hayirseverden-3-okul-protokolu/57421/" title="facebook">

Bodrumlu hayırsever vatandaşlar Ali Engin Keçeli, Erkan Şahin ve Ögeday Akın tarafından yaptırılacak okulların protokolü Muğla Valiliğinde düzenlenen tören ile imzalar atıldı.

Okul protokol törenine Vali Orhan Tavlı, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, hayırsever vatandaşlar ve yakınları katıldı. Bodrum Türkbükü Mahallesi 230 ada, 19 parselde kayıtlı arsası bulunan ve mülkiyeti Maliye Hazinesine ait taşınmaz üzerine hayırsever Ali Engin Keçeli tarafından 8 derslikli ilkokul binası yaptırılacak.

Bodrum Yeniköy, Karaova Mahallesi 189 ada, 22 parselde kayıtlı arsası bulunan ve mülkiyeti Maliye Hazinesine ait taşınmaz üzerine hayırsever Erkan Şahin tarafından 4 derslikli ilkokul, Ögeday Akın tarafından merhum babası Ömer Akın adına ise Umurca Mahallesinde 599 ada, 25 parselde kayıtlı arsası bulunan ve mülkiyeti Maliye Hazinesine ait taşınmaz üzerine, hayırsever 8 derslikli ilkokul binası yapılacak.

Vali Orhan Tavlı, okul protokol törenlerinde yaptığı konuşmada, hayırseverlerin katkısı ile Muğla’da çok güzel işler yapıldığını kaydederek “Yaptığınız bu yatırımlarla geride hoş bir seda bırakıyor, geleceği inşa ediyorsunuz” dedi.