Boyabat'ta gençler için sınav hazırlık parkuru | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 04:07

Boyabat’ta gençler için sınav hazırlık parkuru

BOYABAT BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ VE BOYABAT GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİYLE; POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU (PMYO), POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZLERİ (POMEM), SUBAY VE ASTSUBAYLIK SINAVLARINA HAZIRLANAN GENÇLERE YÖNELİK ÜCRETSİZ HAZIRLIK KURSLARI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

Boyabat’ta gençler için sınav hazırlık parkuru
Son Güncelleme :

24 Aralık 2020 - 12:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/boyabatta-gencler-icin-sinav-hazirlik-parkuru/44422/" title="facebook">

Boyabat Belediyesi Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ve Boyabat Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle; Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), subay ve astsubaylık sınavlarına hazırlanan gençlere yönelik ücretsiz hazırlık kursları gerçekleştiriliyor.

Hafta içi her gün Necmettin Erbakan Spor Salonu, Boyabat Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile İlçe Stadında düzenlenen kurslarda adaylara uzman eğitmenler ve spor hocaları tarafından beceri, denge, dayanıklılık, güç ve sürat gibi birçok alanda detaylı eğitimler veriliyor.

Gençlerin gelecek hayallerine destek olduklarını belirten Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Pandemi nedeniyle yaşadığımız bu zor günlerde gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak için bu kursları düzenliyoruz. Gençlerimizin kurslara gösterdiği ilgi ve kurslardaki gayretleri, bizleri memnun ediyor. İnşallah gençlerimize geleceğimize yaptığımız yatırımları artırarak devam edeceğiz. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Pandemi süreci nedeniyle sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek düzenlenen hazırlık kurslarına katılmak isteyen adaylar; Boyabat Belediyesi 153 Beyaz Masa ve Necmettin Erbakan Spor Salonu’nda detaylı bilgilere ulaşabilirler.