Bursa'da sokağa çıkma kısıtlamasında polislerin denetimleri aralıksız sürüyor | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 05:42

Bursa’da sokağa çıkma kısıtlamasında polislerin denetimleri aralıksız sürüyor

BURSA’DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ SON GÜNÜNDE POLİS EKİPLERİNİN DENETİMLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

Bursa’da sokağa çıkma kısıtlamasında polislerin denetimleri aralıksız sürüyor
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 10:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/bursada-sokaga-cikma-kisitlamasinda-polislerin-denetimleri-araliksiz-suruyor/31123/" title="facebook">

Bursa’da sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde polis ekiplerinin denetimleri aralıksız devam ediyor.

Korona virüsle mücadele kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlaması dün 21.00 itibariyle başladı. Toplam 56 saat sürecek olan kısıtlamada, Bursa polisi kentin dört bir yanında geniş güvenlik önlemleri aldı. Hafta içi 21.00 ile 05.00 saatleri arasında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, hafta sonu 81 ili kapsayan 56 saatlik kısıtlama saatlerin 21.00 olmasıyla başladı. 7 Aralık Pazartesi sabah saat 05.00’e kadar devam edecek olan kısıtlama sebebiyle cumartesi ve pazar günlerinde sokağa çıkılamayacak.

Kısıtlamanın ikinci gününde Bursa Acemler’de başta olmak üzere şehrin birçok noktasında denetimler aralıksız devam ediyor. Polis sokağa çıkan araçları tek tek durdurup titizlikle izin belgelerini inceliyor. Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden vatandaşlara 3 bin 150 TL ceza uygulanıyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bursa’da da tedarik zincirini aksatmayacak mesleklerin ve bazı özel durumların sokağa çıkmasına müsaade ediliyor. Polislerin Acemler’de aralıksız gerçekleştirdiği uygulama havadan da görüntülendi.